Відділ «Теофіпольського бюро правової допомоги» інформує
Відділ «Теофіпольського бюро правової допомоги» інформує

Поділитися новиною:

Відділ «Теофіпольського бюро правової допомоги» інформує

У п’ятницю 28 вересня 2018 року начальник та головний спеціаліст відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Біла та Алла Казюк взяли участь у проведенні спільного профінформаційного семінару для безробітних осіб , що мають на утриманні дітей віком до 6 років на тему : «Побудова стратегії пошуку роботи. Консультування з правових питань., надання допомоги у визначенні професійних планів». Семінар проводився членами клубу «Правова абетка» на базі Теофіпольської районної філії ХО ЦЗ.

Зокрема, присутнім заходу роз’яснено, про працю жінок: пільги та гарантії, права працюючих матерів в Україні.

Крім цього, фахівцями бюро роз’яснено норми чинного законодавства, що забезпечують право громадян на безоплатну правову допомогу, а саме – доведено до відома присутніх основні зміни, що були внесені до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», в частині розширення суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу та визначення рівня малозабезпеченості з 01.07.2018 року для такої категорії клієнтів як особи з інвалідністю.

На завершення семінару, за консультаціями з правових питань до фахівців звернулося 5 громадян. Питання, з якими зверталися громадяни це: чи виплачується компенсація за не використану відпустку при звільнені працівника , які документи служать доказом про сплату аліментів, як оплачується понаднормовий робочий час для матері,  яка має на утримані дитину до 3 – х років та інші.

Правниками надано роз'яснення згідно норм чинного законодавства.

Усім громадянам роздано інформаційні буклети на правову тематику та інформацію про Бюро.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4522 | Переглядів: 113Дата публікації: 12:58 28.09.2018
Версія для слабо- зорих