День усиновлення
День усиновлення

Поділитися новиною:

День усиновлення

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

Де́нь усино́влення — свято України, яке щороку припадає на 30 вересня та збігається із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії.

Вже стало традицією, що в останній день вересня ми відзначаємо прекрасне та величне свято День усиновлення. Кожного дня все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей.

Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями – і дитини, і дорослого…

Інколи здається, що важко пройти інстанції, зібрати документи. Всі думки зосереджені на «бюрократичних» процедурах. З нетерпінням очікуєш їх завершення, щоб скоріше забрати омріяних сина або донечку додому.  

28 вересня службою у справах дітей райдержадміністрації у Теофіпольській ЗОШ  І-ІІІ ст. було проведено  виставку малюнків «Тато, мама, я – моя дружня сім’я» та плакатів «Право дитини на виховання в сім’ї».

У виставці прийняли участь учні 5-8 класів з якими також було проведено невеличку лекцію щодо усиновлення.

За допомогу у підготовці до виставки та її проведенню висловлюєм подяку Теофіпольській дитячій художній школі (директор Левицька О.І.) та педагогічному колективу Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Бурлак А.А).

           

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4529 | Переглядів: 86Дата публікації: 09:40 01.10.2018
Версія для слабо- зорих