Проведено засідання організаційного комітету
Проведено засідання організаційного комітету

Поділитися новиною:

Проведено засідання організаційного комітету

2 жовтня 2018 року в райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в районі інформаційної акції «Хода за свободу».

Керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун довела до відома присутніх лист облдержадміністрації. Зокрема, було зазначено, що з метою відзначення в області Європейського дня боротьби з торгівлею людьми Міністерством соціальної політики України у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні та Координатором проектів ОБСЄ в Україні 18 жовтня 2018 року планується проведення інформаційної акції «Хода за свободу».

Акція має на меті поінформувати громадян про небезпеку потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію, з особливим акцентом на трудову експлуатацію.

В ході засідання Олена Володимирівна зауважила, що до акції мають долучитися представники райдержадміністрації; структурного підрозділу соціального захисту населення; охорони здоров’я; освіти; міграційної служби; центру зайнятості; центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; служби у справах дітей; територіального підрозділу Національної поліції. Також, долучити до акції осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, громадян, які перебувають у групі ризику потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, а також молодь.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4542 | Переглядів: 122Дата публікації: 11:56 02.10.2018
Версія для слабо- зорих