Проведено засідання організаційного комітету
Проведено засідання організаційного комітету

Поділитися новиною:

Проведено засідання організаційного комітету

8 жовтня 2018 року керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун провела засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в районі Дня захисника України

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ "Про День захисника України" від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

Відкриваючи засідання, Олена Володимирівна відзначила історичний зв’язок цього свята зі святом козаків та Покрови, наголосила на важливості гідного його проведення, що сприятиме збереженню та розвитку національних військових традицій, вихованню молодого покоління у дусі патріотизму, вшануванню бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу.

В ході засідання обговорювалися пропозиції щодо проведення заходів за участю захисників України різних поколінь, патріотичного виховання молоді на прикладах подвигу захисників Вітчизни, залучення громадськості, школярів до відзначення Дня захисника України. Окрім цього, патріотичні заходи відбудуться в усіх населених пунктах району, освітніх та бібліотечних установах. На оргкомітеті була зосереджена увага присутніх на важливості усіх запланованих заходів та необхідності відповідального підходу до виконання покладених обов’язків на причетних до організаційної роботи відділів та служб.

За підсумками засідання, дано ряд доручень щодо доопрацювання та вирішення деяких організаційних моментів.

Районні заходи з нагоди Дня захисника України відбудуться 12 жовтня 2018 року о 10.30 год. в дитячій музичній школі.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4574 | Переглядів: 213Дата публікації: 16:03 08.10.2018
Версія для слабо- зорих