Підсумки вересня
Підсумки вересня

Поділитися новиною:

Підсумки вересня

Теофіпольський ДРАЦС інформує

Позаду перший місяць осені. Ми підбили підсумки роботи, зробили деякі підрахунки і ось що  на початок жовтня маємо:

Теофіпольським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану було зареєстровано народження  дев'ятнадцятьох дітей. Восьмеро хлопчиків та одинадцять дівчаток з'явилися на світ у вересні. Наші земляки називали хлопчиків такими іменами як Ростислав, Ілля, Денис, Назар, Вадим, Михайло. Було зареєстровано народження двійні-Владислава та Владислави. А ще дівчаткам давали імена: Ольга, Евеліна, Дарина, Надія, Софія, Вікторія. Наймолодшій мамі нещодавно виповнилось всього вісімнадцять.Найдосвідченішим батькам по сорок два роки.

Одинадцять свідоцтв про народження було вручено безпосередньо у пологовому будинку. Батьки мають можливість одержати документи для реєстрації проживання новонародженої дитини, ще до виписки матері з пологового будинку. Цією послугою скористалось шість сімей.

Восьмеро дітей народилися першими в своїх сім'ях, семеро - другі за рахунком, одна дитина - третя,  двоє - четверті за рахунком, а одна дитина п'ята.  Одній сім'ї лелека у вересні подарував двійню.

Що ж до смертей, то у цьому місяці у нашому районі померло тридцять вісім осіб. Двадцять два чоловіки та шістнадцять жінок. Наймолодшому чоловікові виповнилось всього сорок сім років, найстаршому - дев'яносто вісім. Поширеню причиною смерті для чоловіків працездатного віку є раптова серцева смерть та онкологічні хвороби. Серед померлих жінок, три жінки померли у віці дев'яносто років, а наймолодшій виповнилось тридцять вісім років.

У вересні на рушничок стало дванадцять пар. Найбільша різниця у віці наречених - дванадцять років. Найстаршій нареченій вже виповнилось п'ятдесят шість.Наймолодша стала на весільний рушничок у день свого вісімнадцятиліття. Найстаршому нареченому - п'ятдесят один, його обраниця на рік молодша.

У цьому місяці нашим відділом було зареєстровано сім розірвань шлюбу та виконано чотири судових рішення про розірвання шлюбу та проставлено відповідні відмітки у актових записах про шлюб.


Останнім часом спостерігається тенденція до суттєвого збільшення кількості розлучень.

Подають заяви на розірвання шлюбу пари, у яких   чималий  стаж життя у подружжі.

Було також зареєстровано дві зміни імені, та засвідчено апостилем чотири документи.
 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4578 | Переглядів: 103Дата публікації: 10:55 09.10.2018
Версія для слабо- зорих