Відбулися урочистості до Дня захисника України
Відбулися урочистості до Дня захисника України

Поділитися новиною:

Відбулися урочистості до Дня захисника України

12 жовтня, в приміщенні дитячої музичної школи смт Теофіполь, відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України.

З вітальним словом до присутніх у залі звернулися: перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський, голова районної ради Андрій Петринюк, голова Теофіпольської районної організації ветеранів Андрій Рудюк, керівник Теофіпольської районної організації учасників АТО Василь Яцух, військовий комісар Теофіпольського району Василь Кубін.

В заході взяли участь представники громадських організацій, установ, служб району.

Звертаючись до присутніх перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський наголосив, що 14 жовтня - це  пам’ятна дата, що об’єднує чотири величні свята – день Українського козацтва, день утворення Української повстанської армії, свято Покрови Пресвятої Богородиці та нещодавно запроваджене державне свято – День захисника України.

14 жовтня в нашій історії – це насамперед християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, яку українські воїни з давніх часів мали за свою покровительку. Ця дата символізує нерозривний зв'язок усіх поколінь захисників України: воїнів Київської Русі, козаків, учасників збройних формувань УНР та ЗУНР, українців, які у складі збройних сил СРСР та партизанських формувань захищали Батьківщину від фашистів, воїнів Української повстанської армії та нинішніх захисників України.

Наше завдання сьогодні – множити силу і могутність нашої Батьківщини і робити все можливе для збереження її цілісності, суверенності, недоторканості та подальшого соціально-економічного розвитку. Виконуючи свою роботу сумлінно, кожний може внести свій внесок у благородну справу зміцнення добробуту і стабільності України. Ми пам’ятаємо всіх полеглих земляків, вони без перебільшення – герої, ми шануємо тих, хто вже демобілізований, але не слід забувати й волонтерів.

А також, побажав усім присутнім добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам і офіцерам. Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним!

Працівники закладів культури району організували для гостей свята святковий концерт «України мужнії сини!». Учасників АТО, ветеранів Другої світової війни, воїнів-інтернаціоналістів, всіх захисників України було нагороджено грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Учасники заходу мали можливість ознайомитися з книжковою виставкою центральної районної бібліотеки та роботами учнів дитячої художньої школи.

 

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4597 | Переглядів: 153Дата публікації: 16:56 12.10.2018
Версія для слабо- зорих