Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Теофіпольській райдержадміністрації
Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Теофіпольській райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Теофіпольській райдержадміністрації

Про встановлення карантинних обмежень по захворюванню тварин на сказ та вжиття невідкладних заходів по недопущенню розповсюдження даного захворювання на території району обговорено на засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Петра Вільшинського

Основним питанням порядку денного став випадок захворювання корови сказом в с.Червона Дубина Теофіпольського району. На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 року за № 1350 «Про затвердження положення про Державну Надзвичайну протиепізоотичну комісію при районній державній адміністрації», ст..48 Закону України «Про ветеринарну медицину», інструкції «Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин» №5 від 15.03.1994 року, розглянувши матеріали начальника Теофіпольського районного управління ГУ ДПСС в Хмельницькій області Павла Шевчука.

Вирішено: встановити карантинні обмеження по захворюванню ВРХ сказом; встановити межі карантинної зони; затвердити спеціальні ветиринарно-карнтинні заходи по оздоровленню тварин від сказу.

Захворювання на сказ реєструється серед диких, домашніх та сільськогосподарських тварин. В 2017 році виявлено три випадки сказу у ВРХ та один лисиці в с.Святець, с.Гаївка та с.Червоний Случ де проведено ряд заходів та міроприємств з метою ліквідації даного захворювання. Спеціалістами ветеринарної медицини району станом на 01.10.2018 року щеплено 2342 собаки, 1797 котів, 452 голів інших тварин, проведено 2761 бесіду з питань ліквідації та профілактики сказу.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4670 | Переглядів: 146Дата публікації: 10:16 29.10.2018
Версія для слабо- зорих