Ряд важливих питань обговорено на апаратній нараді
Ряд важливих питань обговорено на апаратній нараді

Поділитися новиною:

Ряд важливих питань обговорено на апаратній нараді

Керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун провела апаратну нараду з працівниками райдержадміністрації

На початку засідання присутні заслухали доповідь головного спеціаліста з питань персоналу апарату райдержадміністрації Лідії Семенюк, щодо висновків про результати оцінювання службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорії «Б» або «В». Державні службовці повинні додатково до висновків здати звіти, що характеризують досягнутий результат відповідно до показників результативності, ефективності та якості зробленої роботи протягом 2018 року.

Важливим питання на порядку денному була програма документообігу СЕД, що забезпечує процес створення, управління доступом і поширення електронних документів комп'ютерних мережах, а також що забезпечує контроль над потоками документів в організації.

Також розглянуто питання: нововедення з основ ділового мовлення; підготовки документів до засідання колегії райдержадміністрації; порядок виконання листів, розпоряджень облдержадміністрації; питання діяльності райдержадміністрації, що стосуються організаційно-кадрової роботи.

Олена Володимирівна наголосила на дотриманні працівниками вимог чинного законодавства.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4678 | Переглядів: 132Дата публікації: 16:50 30.10.2018
Версія для слабо- зорих