В Теофіполі з професійним святом вітали працівників соціальної сфери району
В Теофіполі з професійним святом вітали працівників соціальної сфери району

Поділитися новиною:

В Теофіполі з професійним святом вітали працівників соціальної сфери району

Традиційно в першу неділю листопада держава і суспільство вітають працівників, які стоять на захисті прав і свобод соціально незахищених верств населення. Це свято є свідченням високої оцінки ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту.

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери відбулися 2 листопада  у приміщенні Теофіпольської дитячої музичної школи. Зі словами привітання до працівників соціальної сфери Теофіпольського району звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський. Петро Григорович висловив слова вдячності людям, які завжди відкриті для спілкування, з усією компетентністю та людяністю надають підтримку й допомогу жителям району.

«Висловлюючи безмежну вдячність за ваші подвижницькі зусилля, не маю сумніву, що вони будуть подвоєні у ході реалізації масштабних соціальних програм, зігріті співчуттям і любов’ю до ближнього. Хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на вашу нелегку, але щасливу долю» - наголосив посадовець.

Також, з професійним святом усіх присутніх на заході привітала Наталія Лебідь – начальник соціального захисту населення райдержадміністрації.

За високі досягнення та професіоналізм кращим працівникам соціальної сфери району вручено Грамоти обласної державної адміністрації, спільні Грамоти районної державної адміністрації та районної ради

Концертну програму для присутніх підготували аматори сцени районного будинку культури.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4696 | Переглядів: 164Дата публікації: 14:22 02.11.2018
Версія для слабо- зорих