Кілька рядків статистики
Кілька рядків статистики

Поділитися новиною:

Кілька рядків статистики

Теофіпольський районний відділ ДРАЦС інформує

Позаду вже десять місяців 2018 року. На протязі багатьох років ми спостерігаємо статиcтику народжень та смертей, шлюбів та розлучень. Громадянам завжди, в різних ситуаціях потрібні документи, які підтверджують факти державної реєстрації актів цивільного стану.

Від працівників органів державної реєстрації актів цивільного стану залежить, чи вірно складені ці документи, чи не доведеться громадянину ходити по інстанціях, доводячи, що саме йому належить той чи інший документ, виправляючи помилки, видаляючи невідповідності в різних свідоцтвах, приводячи їх у норму.

Теофіпольським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану з початку року розглянуто вже шістдесят чотири справи про внесення змін до актових записів цивільного стану з метою усунення розбіжностей в документах.

У більшості випадків заяви громаян задовольнялися, всього по двох справах відділом було надано відмову у внесенні змін, у зв'язку з відсутністю належних підстав.Така відмова може бути оскаржена у суді.

А всього за десять місяців цього року відділом та виконавчими комітетами Базалійської селищної та сільських рад було зареєстровано сто вісімдесят п'ять народжень, чотириста вісім смертей, дев'яносто дев'ять шлюбів, тридцять чотири розірвання шлюбу( разом з тим виконано ще 51 рішення судів про розірвання шлюбу з проставленням відповідної відмітки в актові записи про шлюб), дев'ять змін імені.

Під час державної реєстрації одного з народжень, мати дитини заявила, що чоловік, з яким вона перебуває в зареєстрованому шлюбі не є батьком її дитини. Для того, щоб батьківство дитини міг визнати інший чоловік, потрібно було одержати письмову відмову від чоловіка матері про невизнання його батьком дитини. Поки була одержана така відмова, сплинув місячний термін державної реєстрації народження, відтак одна державна реєстрація народження відбулася з порушенням встановленого законодавством місячного терміну державної реєстрації народження, про що було складено протокол про адміністративне праворушення.

Відділ є учасником пілотного проекту Міністерства юстиції України, який дає змогу одержати свідоцтво про народження дитини ще до виходу матері з пологового будинку. Із ста сорока одного, виданого відділом з початку року свідоцтва про народження-сто десять було вручено безпосередньо у пологовому будинку. Сімдесят сім сімей скористалися можливістю одержати документи для реєстрації місця проживання дитини разом із свідоцтвом про народження.

Також Теофіпольський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції запрошує усіх бажаючих відсвяткувати річницю свого весілля ( 5, 10, 15, 20, 25 і більше). 
День весілля - особлива подія в житті кожного.

Чи коли - небудь Ви задумувались про річницю весілля, може і не про власну річницю, але наприклад, про те, яка річниця весілля у Ваших друзів чи батьків.

Кожна річниця сімейного життя має назву, що відбиває стосунки в родинні на цьому етапі. 
5-та річниця - "Дерев'яне весілля", 10-та річниця - "Трояндове весілля", 15-та річниця-"Скляне весілля", 20-та річниця - "Фарфорове весілля", 25-та річниця - "Срібне весілля".

Будемо раді допомогти вам відсвяткувати день народження вашої сім'ї!

 

О.Архіпович,

начальник Теофіпольського районного відділу ДРАЦС

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4719 | Переглядів: 96Дата публікації: 14:17 08.11.2018
Версія для слабо- зорих