Проведено урочистості з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва
Проведено урочистості з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Поділитися новиною:

Проведено урочистості з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

8 листопада у дитячій музичній школі смт Теофіполь відбувся урочистий захід з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, в якому взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський, керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун, представники закладів культури, бібліотечних установ району, майстри народного мистецтва.

Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми є носіями традицій, звичаїв сіл району, зрештою, країни, в якій ми живемо. Споконвіку пісня й танок, музика й слово, твори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Культура – простір, в якому проходить все життя людини від народження до смерті.

Найтепліші слова привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів висловили: перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Вільшинський, заступник голови районної ради Роман Непотас, завідувач сектору культури райдержадміністрації Лідія Філик.

Петро Вільшинський подякував всім тим, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Зазначив, що, завдячуючи працівникам культури, ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями.

В знак глибокої поваги кращі працівники культури були нагороджені почесними Грамотами райдержадміністрації та районної ради, сектору культури райдержадміністрації.

Для всіх присутніх відбувся святковий концерт за участю кращих працівників Теофіпольської центральної районної бібліотеки та  дитячої музичної школи.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4720 | Переглядів: 184Дата публікації: 13:44 08.11.2018
Версія для слабо- зорих