Засідання комісії з питань надання населенню пільг, житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям
Засідання комісії з питань надання населенню пільг, житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Поділитися новиною:

Засідання комісії з питань надання населенню пільг, житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

12 листопада 2018 року відбулося засідання комісії з питань надання населенню пільг, житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Петра Вільшинського

На порядку денному засіданні комісії розглядались питання:

1. Заяви громадян Теофіпольського району, які звернулись для призначення житлової субсидії,  у яких  у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподартва є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, і в цьому періоді: за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсиді; або вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; та/або вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії – 144 ос..

2. Заяви громадян Теофіпольського району, які звернулись для призначення житлової субсидії на понаднормову площу житла – 29 ос..

3. Заяву ВПО, яка проживає без реєстрації щодо призначення житлової субсидії з урахуванням доходів осіб, які фактично проживають у домогосподарстві -1 ос..

4. Заяви громадян Теофіпольського району, які звернулись для призначення житлової субсидії з урахуванням доходів членів домогосподарства, які зареєстровані та фактично проживають у домогосподарствах – 137 ос.. 

5. Заяви громадян Теофіпольського району, які звернулись для призначення житлової субсидії та у членів домогосподарства перебувають у власності або володінні транспортні засоби, які зареєстровані в установленому порядку і з дати випуску яких минуло менше ніж 5 років -4 ос..

6. Заяву щодо припинення житлової субсидії у зв’язку із зміною місця проживання 1 ос..

7. Заяви громадян Теофіпольського району, які звернулись для призначення житлової субсидії з урахуванням доходів членів домогосподарства, які фактично проживають у домогосподарствах згідно договору найму житла - 4 ос. 

8. Заяви громадян Теофіпольського району, у яких член сім’ї (домогосподарства) із складу домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії, здійснив купівлю або іншим законним способом набув право власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм) 2 ос.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4734 | Переглядів: 119Дата публікації: 14:05 12.11.2018
Версія для слабо- зорих