Підготовка до проведення Дня Гідності та Свободи на порядку денному засідання оргкомітету
Підготовка до проведення Дня Гідності та Свободи на порядку денному засідання оргкомітету

Поділитися новиною:

Підготовка до проведення Дня Гідності та Свободи на порядку денному засідання оргкомітету

На виконання Указу Президента України від 24 жовтня 2018 року № 339/2018 «Про відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи», у зв’язку з п’ятою річницею початку масових акцій громадського протесту, що відбулися під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції і Революції Гідності, 21 листопада поточного року вся Україна відзначатиме День Гідності та Свободи.

Семе ці питання обговорили під час засідання оргкомітету з підготовки та проведення на Теофіпольщині Дня Гідності та Свободи.

Відкриваючи засідання, керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун наголосила на важливості проведення районних заходів з нагоди даного свята на найвищому рівні. З наміченим планом дій членів оргкомітету ознайомила завідувач сектору культури райдержадміністрації Лідія Філик. Заслухавши та обговоривши деталі щодо відзначення державного свята, учасники засідання прийняли рішення провести урочистий  мітинг біля пам’ятника Богородиці в смт Теофіполь 21 листопада 2018 р. о 11.30 год. Для участі в даному заході запрошуватимуться: керівники району, громадськість селища,  начальники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб та підприємств з членами їх колективів, голови політичних партій та громадських організацій району, учнівська молодь, представник ЗМІ та ін..

Також на порядок денний винесено питання відзначення на належному рівні 15 листопада Дня працівників сільського господарства України та 24 листопада Дня памяті жертв голодоморів та 85-х роковин голодомору 1923-1933 років в Україні – геноциду Українського народу.

Підводячи підсумки засідання оргкомітету, Олена Володимирівна особливу увагу присутніх звернула на належному проведенні відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи в навчальних закладах району, закладах культури та в районних засобах масової інформації. Також керівник апарату надала ряд персональних доручень кожному із членів оргкомітету з метою належного проведення в районі даних заходів.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4745 | Переглядів: 130Дата публікації: 11:40 13.11.2018
Версія для слабо- зорих