Відбулися районні заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства
Відбулися районні заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства

Поділитися новиною:

Відбулися районні заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства

Кожного року, коли земля готується до зимового спокою і завершуються осінньо-польові роботи, сільськогосподарські виробники України відзначають День працівників сільського господарства. Цей день присвячений святкуванню найблагороднішої і найважливішої професії на землі – професії хлібороба. В усі часи праця хлібороба була в пошані, а людей, доля яких пов’язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками.

Сьогодні, з професійним святом аграріїв району привітали перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський, голова районної ради Андрій Петринюк, заступник начальника відділу Державного контролю Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Ігор Губернатор, начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та агропромислового розвитку Людмила Сапуга.

У своєму виступі Петро Вільшинський наголосив, що в цей святковий день ми маємо нагоду подякувати землі і тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. Господарників сіл не дарма називають годувальниками країни, адже з хлібного зерна починається потужність та сила нашої економіки, відповідно і розвиток держави.

Також, подякував аграріям за сумлінне виконання свого обов’язку, за те, що душею і серцем вболівають за розвиток рідного краю, реальними справами роблять усе для того, аби щедро родила Теофіпольська земля. Побажав усім присутнім доброго здоров’я, благополуччя, злагоди і радості у родинах, благодатної ниви та щедрих врожаїв в ім’я процвітання держави та піднесення добробуту всього українського народу.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва у 2018 році та з нагоди Дня працівників сільського господарства кращих працівників нагороджено Грамотами обласної державної адміністрації, обласної ради, Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та Асоціації сільськогосподарських підприємств Хмельницької області, районної державної адміністрації та районної ради.

Аматори народного мистецтва районного будинку культури та вихованці дитячої музичної школи подарували присутнім святкову концертну програму.

Довідково:

Цього року зернові та зернобобові культури зібрані на площі 27,0 тис. га., валовий збір зерна становить 174,6 тис. тонн при середній урожайності 65,0 ц/га., в тому числі зібрано вал ранніх зернових 126,6 тис. тонн, при середній урожайності 58,7 ц/га.

В районі практично завершено збирання цукрових буряків з площі 3,4 тис. га. зібрано 161,3 тис. тонн, при середній урожайності 477,0 ц/га. Сої з площі 5,3 тис. га., зібрано 17,1 тис. тонн, при середній урожайності 32,4 ц/га. Соняшнику 15,7 тис. тонн урожайність 30,5 ц/га.

Під урожай 2019 року господарствами району посіяно озимих зернових культур на загальній площі 9,1 тис. га., крім того озимого ріпаку 1,0 тис. га.

На сьогоднішній день у сільськогосподарських господарствах району утримується 10 тис. голів великої рогатої худоби та  22 тис. свиней.

За 10 місяців поточного року підприємствами району одержано 23,6 тис. тонн молока. Надій на корову склав 6280 кг. За цей період вирощено 4 тис. тонн м`яса.

 

        

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4751 | Переглядів: 437Дата публікації: 13:46 15.11.2018
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації