Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Поділитися новиною:

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Петра Вільшинського відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний засідання комісії було винесено наступні питання:

1. Про надання висновку органу опіки та піклування про доцільність  позбавлення батьківських прав, відносно неповнолітньої дитини.

2. Про надання дозволу органу опіки та піклування жит смт Теофіполь на дарування ½ частки квартири.

3. Про надання дозволу органу опіки та піклування жит смт Теофіполь на продаж 1/3 частки кімнат, яка належить її неповнолітній дитині.

4. Про скасування піклування над неповнолітньою дитиною.

5. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей які поставленні на облік у службі в справах дітей як такі, що опинилися в сладних життєвих обставинах.

По зазначених питаннях доповіла Мирослава Майдан – завідувач  сектору опіки, піклування, усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей райдержадміністрації.

У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку.

Усі питання, які заслуховувалися на комісії, попередньо  детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації. За результатами комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей. Адже кожна дитина має рости в гідних умовах,  відчувати увагу та турботу про себе.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4762 | Переглядів: 144Дата публікації: 14:06 19.11.2018
Версія для слабо- зорих