Проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал»
Проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал»

Поділитися новиною:

Проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал»

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує.

        Дитина - це радість життя. Це великий дар, прийняття якого  вимагає і великої відповідальності. Адже кожний новонароджений з перших хвилин потребує дуже уважного й турботливого ставлення до себе. Саме рідні батьки передусім покликані дбати про свою дитину. Та коли малюк народжується в сім′ї, що опинилася в складних життєвих обставинах,  ми також відповідаємо за його життя і здоров'я.  

        Саме тому, з метою обстеження матеріально-побутових умов проживання сім'ї, у яку має повернутися з пологового відділення мати з новонародженим, 21.11.2018 року в с.Олійники працівниками служби у справах дітей, центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді спільно з працівниками Теофіпольського відділення поліції Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області було проведено терміновий рейд  «Діти вулиці» «Вокзал».

        На жаль, обстеження показало, що належних умов для проживання новонародженого малюка не створено. У зв'язку з цим, дитину за заявою матері буде тимчасово влаштовано в Хмельницький спеціалізований будинок дитини «Берізка».

      

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4777 | Переглядів: 92Дата публікації: 15:40 22.11.2018
Версія для слабо- зорих