О.Ковцун провела правове навчання
О.Ковцун провела правове навчання

Поділитися новиною:

О.Ковцун провела правове навчання

22 листопада в райдержадміністрації,з метою підвищення правового рівня знань працівників, а також обговорення та роз’яснення змін, які відбуваються в діючому законодавстві проведено правове навчання керівників структурних підрозділів та працівників апарату райдержадміністрації.

Відкрила навчання та ознайомила присутніх з питаннями, про які буде йти мова, керівник апарату районної державної адміністрації Олена Ковцун.

На порядок денний засідання виносилися питання:

1. Про уповноваженого із запобігання корупції: статус, оклад, назва посади .

2. Про розширення переліку корупційних правопорушень, за які можуть притягнути до дисциплінарної відповідальності.

3. Продовження відпустки після лікарняного.

4.Інформаційні повідомлення:

4.1. «Про внесення змін до Порядку надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань».( Постанова КМУ від 07.11.2018 №933).

4.2. «Про електронний цифровий підпис». ( ЗУ «Про електронні довірчі послуги» від 05.10.2017 №2155-VIII,)

4.3. «Про перерахування страхового стажу держслужбовцям», доповіла Галина Андрощук - начальник відділу юридичного, організаційного забезпечення, документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян  апарату районної державної адміністрації.

4.4. «Забезпечення інформаційної безпеки при роботі в мережі Інтернет».

4.5. «Про використання доменних імен державними органами в    українському сегменті інтернету».

4.6. «Про недопущення використання посадовими особами державних установ російських соціально орієнтованих мереж «Вконтакте» та «Однокласники», які обгрунтовано підозрюються у використанні спеціальним службами РФ на шкоду інформаційній безпеці України та доступ до яких на території України заборонено», проінформувала Ірина Барановська - завідувач сектору інформаційної та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації.

Підсумки правового навчання підвела Олена Володимирівна, наголосивши на дотриманні працівниками райдержадміністрації вимог чинного законодавства стосовно розглянутих питань.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4778 | Переглядів: 138Дата публікації: 16:09 22.11.2018
Версія для слабо- зорих