П. Вільшинський провів робочу нараду
П. Вільшинський провів робочу нараду

Поділитися новиною:

П. Вільшинський провів робочу нараду

На нараді йшлося про нагальні проблеми і завдання з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень райдержадміністрації та завдання райдержадміністрації щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району на поточний тиждень.

Робочий тиждень у районній держадміністрації розпочався оперативною нарадою під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Петра Вільшинського за участю керівника апарату райдержадміністрації Олени Ковцун, голови районної ради Андрія Петринюка, керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, окремих установ та організацій району.

Петро Григорович звернув особливу увагу на посилення заходів безпеки в районі у зв’язку зі зміною погодніх умов.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Володимир Комісарчук доповів про можливе запровадження воєнного стану в Україні та проведення відповідних заходів і завдань на районному рівні.

Представник Теофіпольського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Віктор Гончаров доповів відносно кримінальної ситуації в районі.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Майя Мельник доповіла про довіз дітей до загальноосвітніх шкіл району та обігрів приміщень.

Також на нараді було проаналізовано стан нарахування житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг жителям району, стан розрахунків за використані енергоносії, допомог пільговим категоріям населення, хід виконання районних програм, вилов бродячих собак, проведення профілактичних заходів з метою недопущення поширення сказу на території району.

Перший заступник голови райдержадміністрації наголосив на контролі за дотриманням температурного режиму у закладах освіти та державних установах.

Заслухавши короткі звіти про роботу за минулий тиждень, Петро Вільшинський дав керівникам відповідні доручення та завдання на поточний.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4787 | Переглядів: 162Дата публікації: 10:31 26.11.2018
Версія для слабо- зорих