Теофіпольське бюро правової допомоги інформує:
Теофіпольське бюро правової допомоги інформує:

Поділитися новиною:

Теофіпольське бюро правової допомоги інформує:

У середу 28 листопада 2018 року начальник відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Біла взяла участь у проведенні спільного профінформаційного семінару для безробітних осіб на тему: «Допомога в самопізнанні та самореалізації в професійній сфері, побудова власної стратегії пошуку роботи для безробітних осіб з інвалідністю».

Семінар проводився членами клубу «Правова абетка»  на базі Теофіпольської районної філії ХОЦЗ за участі начальника Теофіпольського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління ПФ України в Хмельницькій області Любові Шеремети та провідного фахівця з профорієнтації Теофіпольської районної філії ХОЦЗ Олени Хрустальової.

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем осіб з інвалідністю, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Так, перед Міжнародним днем людей з інвалідністю, присутнім заходу роз’яснено про пенсійне забезпечення осіб з інвалідністю у 2018 році, їх працевлаштування в Україні, особливості індивідуальної програми реабілітації людини з інвалідністю в сфері трудових відносин, а також повідомлено які ж існують гарантії та пільги для працівників – інвалідів в Україні.

Учасникам заходу надано роз'яснення згідно норм чинного законодавства

та роздано інформаційні буклети на правову тематику.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4796 | Переглядів: 86Дата публікації: 13:22 28.11.2018
Версія для слабо- зорих