Проведено засідання комісії
Проведено засідання комісії

Поділитися новиною:

Проведено засідання комісії

29 листопада 2018 року відбулось засідання комісії з питань надання населенню пільг, призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Вільшинського П.Г.

На порядку денному були  розглянуті наступні питання:

1. Розгляд заяв та прийняття рішення  щодо призначення субсидії на житлово-комунальні послуги особам, які не зареєстровані на підставі договору найму житла – 3 ос..

2.  Розгляд заяв та прийняття рішення про призначення житлової субсидії непрацездатним громадянам, які проживають самі,  на понаднормову площу житла – 40 ос..

3. Розгляд заяв та прийняття рішення про надання державної соціальної допомоги як малазабезпеченим особам – 1 ос..

4. Розгляд заяв та прийняття рішення щодо призначення субсидіїї на житлово-комунальні послуги з урахуванням доходів осіб, які зареєстровані та фактично проживають у домогосподарствах -11 ос..

5. Розгляд заяв щодо призначення житлової субсидії та у членів домогосподарства перебувають у власності або володінні транспортні засоби, які зареєстровані в установленому порядку і з дати випуску яких минуло менше ніж 5 років- 4 ос..

6. Розгляд заяв щодо призначення житлової субсидії, у яких член сім’ї (домогосподарства) із складу домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії, здійснив купівлю або іншим законним способом набув право власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм)- 1 ос..

7. Розгляд заяв щодо призначення житлової субсидії, які звернулись для призначення житлової субсидії,  у яких  у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподартва є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, і в цьому періоді: за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсиді; або вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; та/або вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії -145 ос.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4802 | Переглядів: 99Дата публікації: 15:01 29.11.2018
Версія для слабо- зорих