Що приніс нам листопад
Що приніс нам листопад

Поділитися новиною:

Що приніс нам листопад

Теофіпольський районний відділ ДРАЦС інформує

Щоразу, підсумовуючи прожитий місяць, аналізуючи кількість народжень та смертей, спостерігаємо сумну статистику: з кожним роком народжуванісь у нашому районі невпинно падає.

Так у минулому місяці у нас народилося всього шістнадцять дітей. На той час як померло сорок шість осіб.

Для порівняння десять років тому, у листопаді 2008 року по Теофіпольському району було зареєстровано народження тридцяти малюків та смерть сорока дев'яти осіб.До словалистопаді 2008 року було зареєстровано двадцять два шлюби, за відповідний період цього року-всього десять.
Серед новонароджених у листопаді-дванадцять дівчаток та чотири хлопчики.
Багато імен для дітей можна знайти в листопаді. Але ж для своєї дитини хочеться придумати найкраще, звучне, найкрасивіше ім'я на світі. А крім того, ім'я для твоєї дитини обов'язково має бути щасливим для неї, своєрідним оберегом, обраним на все життя. З давніх-давен склалася добра традиція називати дитину на честь святих. Люди вірили, що той святий, ім'я якого отримав малюк, стане ангелом-хранителем, помічником, заступником і покровителем людині протягом усього її життя. Крім того, отримавши ім'я, дитина також переймає і всі найкращі якості свого святого: його силу, мужність, доброту, справедливість, мудрість.

От і називали в листопаді хлопчиків іменами Михайло, Максим, Тимур, Гліб.

Дівчаток - Яна, Юлія, Ніка, Богдана, Софія, Аріадна, Дарина, Дарія, Анастасія, Каріна, Ульяна, Мирослава.

Додатково, як у відділах державної реєстрації актів цивільного стану, так і у закладах охорони здоров’я Хмельниччини відбувається прийом заяв щодо реєстрації місця проживання новонародженої дитини. До районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану у листопаді подано дві заяви про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини.

У листопаді серед сорока шести померлих було вісімнадцять жінок та двадцять восьмеро чоловіків.Якщо для людей за сімдесят років типовими причинами смерті є ішемічна хвороба серця, генералізований атеросклероз, то для осіб більш молодого віку причиною смерті є онкологічні хвороби.І вже зовсім прикро, коли причиною смерті зовсім молодих людей є наслідки вживання алкоголю.Одинадцятеро ще зовсім молодих чоловіків у віці до шістдесяти п'яти років померли у цьому місяці від раптової серцевої смерті, в дорожньо-транспортних пригодах, від важких травм, від утоплення, від алкогольного отруєння.

Серед жінок, наймолодшій померлій було п'ятдесят два роки, найстаршій-дев'яносто один.Серед чоловіків-наймолодшому всього двадцять три, найстаршому - дев'яносто два роки.

У цьому місяці було зареєстровано п'ять розірвань шлюбу та проставлено десять відміток про розірванняи шлюбу в актових записах про шлюб на підставі рішення суду. 

З першого грудня 2018 року оновлено графік роботи Теофіпольського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

Ми працюємо: вівторок – п’ятниця з 9.00 до 18.15 год
субота – з 9.00 до 17.00 год.
обідня перерва – з 13.00 до 14.00 
неділя, понеділок – вихідні дні.

Прийом громадян: 
прийом громадян здійснюється протягом кожного робочого дня з усіх питань, що належать до їх компетенції; 
щовівторка, з метою поліпшення організації надання адміністративних послуг прийом громадян продовжується до 20.00;
щочетверга безоплатно надаються консультації з питань застосування сімейного та цивільного законодавства, витребування документів про державну реєстрацію актів цивільного стану

щовівторка здійснюється особистий прийом громадян начальником відділу з 9.00 до 17.00
останній робочий день кожного місяця – санітарний день для обробки приміщення архівосховища.
Середа– з 16.30 до 18.15 год. робота з архівними документами

Теофіпольський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області у неробочі, святкові дні (крім неділі) забезпечує державну реєстрацію смерті.

Понеділок з 9.00 до 16.30год.
обідня перерва – з 13.00 до 13.30 год.

 

 

О.Архіпович, начальник відділу ДРАЦС

ГТУЮ у Хмельницькій області

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4825 | Переглядів: 61Дата публікації: 08:11 05.12.2018
Версія для слабо- зорих