Щотижнева нарада
Щотижнева нарада

Поділитися новиною:

Щотижнева нарада

Шляхи вирішення головних на даному етапі питань життєдіяльності району обговорили учасники щотижневої наради під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Петра Вільшинського з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

Традиційно у нараді взяли участь: керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун, заступник голови районної ради Роман Непотас, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району.

Серед розглянутих питань – реорганізація та співфінансування сільських ФАПів; забезпечення безперебійної роботи котелень ЗОШ району та районного будинку культури; щодо подальшої роботи інфекційного відділення Теофіпольської ЦРЛ.

Зокрема на нараді зазначалося про проведення засідання Ради регіонального розвитку району 12 грудня та Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня поточного року.

Кожен із присутніх на нараді керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників районних служб доповів про основні питання над якими працювали на минулому тижні та плани на найближчий період.

За результатами обговорення питань, відповідним службам дано конкретні доручення та встановлено терміни виконання.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4848 | Переглядів: 361Дата публікації: 10:00 10.12.2018
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації