Міжнародний День прав людини
Міжнародний День прав людини

Поділитися новиною:

Міжнародний День прав людини

Сьогодні на базі Теофіпольського бюро правової допомоги, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», фахівцями відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги організовано засідання «круглого столу» на тему: «Міжнародний День прав людини»

Учасниками заходу стали начальник Теофіпольського РС філії ДУ «Центр пробації» Сергій Гринюк, начальник та головний спеціаліст служби у справах дітей Теофіпольської райдержадміністрації Оксана Федорчук та Тетяна Марків, начальник відділу юридичного, організаційного забезпечення, документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату Теофіпольської райдержадміністрації Галина Андрощук та Тетяна Чавелюк, начальник відділу з питань надання адміністративних послуг Теофіпольської райдержадміністрації Галина Сторожук, начальник Теофіпольського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Ірина Непотас, провідний фахівець Теофіпольської районної філії ХОЦЗ Олена Хрустальова.

Захід присвячений  70 річниці з моменту прийняття на сесії Генеральної Асамблеї ООН Загальної декларації прав людини – документу, що закріплює у міжнародному праві поняття «права людини». 30 статей Декларації визначають громадянські (особисті), політичні, економічні і культурні права, до виконання яких мають прагнути всі держави і народи. Це, зокрема, право на життя, свободу й особисту безпеку, на недоторканість житла, свободу пересування і поселення, свободу совісті та переконань, свободу мирних зборів та асоціацій тощо. Хоча Загальна декларація прав людини має рекомендаційний характер, її статті стали частинами правових систем більшості держав світу та були покладені в основу інших документів, що розширювали і закріплювали права людини.

 В ході засідання обговорено новели законодавства з прав людини за поточний рік у різних сферах суспільного життя, а саме стягнення аліментів на дітей, протидія домашньому насильству, особливості офіційного працевлаштування, пенсійна реформа по новому тощо.

По закінченню заходу учасниками вирішено спільними зусиллями активізувати правопросвітницьку роботу в сфері захисту прав людини. Результатом зустрічі стало налагодження комунікації Бюро з юристами – фахівцями Теофіпольського району та партнерами, які надають різні види правових послуг направлених на захист права кожного.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4849 | Переглядів: 428Дата публікації: 16:58 10.12.2018
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації