Основні напрями діяльності райдержадміністрації обговорено на щотижневій нараді
Основні напрями діяльності райдержадміністрації обговорено на щотижневій нараді

Поділитися новиною:

Основні напрями діяльності райдержадміністрації обговорено на щотижневій нараді

17 грудня перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Вільшинський, за участю голови районної ради Андрія Петринюка, заступника голови районної ради Романа Непотаса, провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, які прозвітували про проведену роботу за минулий тиждень та розповіли про плани на поточний робочий тиждень.

Начальник Теофіпольського райавтодору Сергій Семенюк доповів про стан виконання робіт по розчистці снігу на автошляхах району.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Майя Мельник доповіла: про вихід автобусів на рейси по довозу дітей, про температурний режим по ЗОШ району.  А також, щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи як з батьками, так і з учнями щодо попередження захворюваності на ГРВІ та КІР.

Завідувач сектору культури райдержадміністрації Лідія Філик доповіла про участь делегації району в новорічній різдвяній ярмарці, що відбудеться впродовж 17-19 грудня в м. Хмельницькому та відкриття новорічної ялинки селища 19 грудня о 15.30.

Начальник районного відділу поліції Сергій Стучинський прозвітував про криміногенну ситуацію в районі.

В ході засідання було розглянуто питання щодо додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та підвищенння її рівня; щодо індекативних показників надходжень платежів до державного та місцевого бюджетів.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Олександр Сапуга повідомив присутніх про організацію формування бюджету району на 2019 рік

За підсумками наради Петро Григорович дав низку відповідних доручень і рекомендацій та побажав усім вдалого робочого тижня.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4885 | Переглядів: 348Дата публікації: 11:21 17.12.2018
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації