Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Поділитися новиною:

Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

20 грудня 2018 року, в приміщенні райдержадміністрації, під керівництвом першого заступника голови Теофіпольської районної державної адміністрації Петра Вільшинського проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглянуто питання порядку денного: про підсумки роботи та виконання рішень комісії з питань ТЕБ та НС РДА у 2018 році  та затвердження Плану роботи комісії з питань ТЕБ та НС РДА на 2019 рік, по якому проінформував завідувач сектору з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Володимир Комісарчук та начальник РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Сергій Притула.

Заслухавши доповідь та обговоривши питання комісія вирішила:

 1. Інформацію завідувача сектору з питань ЦЗН  райдержадміністрації Комісарчука В.І., та начальника РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Притули С.В «Про виконання рішень місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, підсумки роботи у 2018 році та про  план роботи комісії на 2019 рік»  взяти до відома.

 2. Затвердити план роботи  місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Теофіпольської райдержадміністрації на 2019 рік.

3.Рішення комісії та план роботи місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Теофіпольської райдержадміністрації на 2019 рік довести  до членів комісії, керівників  підприємств, установ, організацій, сільських рад в частині, що їх стосується.

4. Контроль за виконанням даного рішенням покласти на завідувача  сектору з питань ЦЗН  райдержадміністрації Комісарчука В.І.

                  

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4902 | Переглядів: 116Дата публікації: 15:18 20.12.2018
Версія для слабо- зорих