Поліцейські Теофіпольщини отримали новий автомобіль
Поліцейські Теофіпольщини отримали новий автомобіль

Поділитися новиною:

Поліцейські Теофіпольщини отримали новий автомобіль

Сьогодні начальник управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області Дмитро Міхалець учочисто вручив ключі від нового службового автомобіля RENAULT працівникам Теофіпольського відділення поліції Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області.

У даному заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський, голова районної ради Андрій Петринюк, начальник Теофіпольського відділення поліції Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Сергій Стучинський та інші.

Звернувшись до поліцейських Теофіпольщини, Дмитро Міхалець наголосив, що довіра громадян до правоохоронців тільки зростає, і це очевидно після реформи правоохоронних структур. Дільничні офіцери поліції є одними з перших, до кого люди звертаються по захист і допомогу, тому  вони мають бути забезпечені сучасним транспортом, що значно покращить швидкість реагування поліції та оперативність виявлення і розкриття тих чи інших правопорушень. Адже, поліцейська робота повинна дійти до кожного населеного пункту. Також, Дмитро Володимирович подякував працівникам Теофіпольського відділення поліції за професійне виконання службових обов’язків, забезпечення безпеки і порядку в районі.

      Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський спільно з головою районної ради Андрієм Петринюком вручили Подяку за сумлінне служіння жителям Теофіпольщини, бездоганне виконання обов’язків по збереженню правопорядку та законності на теренах району начальнику Теофіпольського відділення поліції Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області Сергію Стучинському.

    В свою чергу Сергій Анатолійович висловив подяку керівництву Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області за вагомий подарунок. Подякував керівництву району  за постійну підтримку у вирішенні проблемних питань.

  Новий автомобіль освятив благочинний Теофіпольського району Української Православної Церкви отець Сергій Філик.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4909 | Переглядів: 823Дата публікації: 15:35 21.12.2018
Версія для слабо- зорих