П.Вільшинський взяв участь у роботі двадцять другої сесії районної ради
П.Вільшинський взяв участь у роботі двадцять другої сесії районної ради

Поділитися новиною:

П.Вільшинський взяв участь у роботі двадцять другої сесії районної ради

Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський взяв участь у спільному засіданні постійних комісій районної ради та у роботі двадцять другої позачергової сесії районної ради.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

Пленарне засідання відкрив та провів голова районної ради Андрій Петринюк.

Порядок денний двадцять другої сесії:

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, розташованої за межами населених пунктів Великолазучинської сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області, що надана в оренду громадянину Криворуку Віктору Петровичу.

2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, розташованої за межами населених пунктів Великолазучинської сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області, що надана в оренду громадянину Криворуку Віктору Петровичу.

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, розташованої за межами населених пунктів Лідихівської сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області, що надана в оренду фермерському господарству "Подільська нива".

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 7,4100 га, розташованої на території Кунчанської сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області, що надається в оренду сільськогосподарському виробничому кооперативу «Риба».

5. Про надання дозволу на передачу в оренду комунального майна.

6. Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення діяльності Теофіпольської районної виборчої комісії Хмельницької області під час підготовки і проведення перших місцевих виборів 23 грудня 2018 року.

7. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

8. Про районний бюджет на 2019 рік.

9. Про фінансовий план на 2019 рік комунального некомерційного підприємства  «Теофіпольський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Теофіпольської районної ради Хмельницької області.

10. Різне.

За результатами розглянутих питань ухвалено відповідні рішення.

 

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4913 | Переглядів: 139Дата публікації: 13:47 22.12.2018
Версія для слабо- зорих