Відбулося вручення премій у сфері фізичної культури та спорту
Відбулося вручення премій у сфері фізичної культури та спорту

Поділитися новиною:

Відбулося вручення премій у сфері фізичної культури та спорту

Напередодні Нового року в облдержадміністрації відзначили провідних спортсменів, тренерів та фахівців у галузі фізичної культури та спорту області. Привітала учасників заходу заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина.

Як зазначила Світлана Павлишина, наші спортсмени – гордість нашого краю. За кожним результатом стоїть велика праця, мужність, наполегливість, прагнення перемогти.

Посадовець зазначила, що останні роки завдяки увазі держави до розвитку фізкультурно-оздоровчого та спортивного руху в Україні значно покращується матеріально-технічна база спортивної галузі області. Вона побажала усім присутнім міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог.

Світлана Андріївна також зазначила, що з державного бюджету Хмельниччині виділено 11,5 млн.грн.на реалізацію проектів з будівництва та реконструкції 15 сучасних спортивних майданчиків із штучним покриттям в різних районах області.

Завдяки реформі з децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, значно зросли доходи місцевих бюджетів, що дало можливість брати активну участь громадам міст і сіл у розбудові спортивної інфраструктури.

В результаті, за останні роки в області:

Реконструйовано легкоатлетичне ядро стадіону “Поділля” у Хмельницькому, де значна частка державних коштів.

Здійснено капітальний ремонт плавального басейну у м. Шепетівка.

Реконструйовано спортивний комплекс у смт Сатанів Городоцького району та багато іншого.

Маємо до реалізації потужні спортивні проекти в наступних роках.

Будівництво Палацу спорту в м. Хмельницький (282,9 млн. грн.).

Реконструкція стадіону «Товтри» в смт Чемерівці.

Реконструкція бігових доріжок стадіону «Центральний» в м. Старокостянтинів (6,4 млн.грн.).

Реконструкція нежитлової будівлі котельні під спортивно-реабілітаційний центр в м. Красилів (34,9 млн. грн.).

Реконструкція парку культури та відпочинку з влаштуванням спортивного сектору в м. Деражня (6,5 млн. грн.).

Обласна влада прикладе максимум зусиль, щоб спорт в області розвивався.

Далі відбулося вручення обласної премії у сфері фізичної культури та спорту за вагомий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху. Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації премією нагороджено:

кращий спортсмен з олімпійських видів спорту

Бех-Романчук Марина Олександрівна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики

Боруца Марія Сергіївна – майстер спорту України міжнародного класу з боксу

Чумак Дмитро Віталійович – заслужений майстер спорту України з важкої атлетики

Комащук Аліна Іванівна – заслужений майстер спорту України з фехтування

Пундик Дмитро Васильович – майстер спорту України міжнародного класу з фехтування

Тітаренко Дмитро Олегович – майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту-маунтенбайк

Мельничук Вікторія Андріївна – кандидат у майстри спорту України з велосипедного спорту – шосе

Гаврилюк В’ячеслав Олегович – майстер спорту України з боксу

Сівак Вадим Олегович – майстер спорту України з регбі

кращий спортсмен з видів спорту, що не входять до олімпійської програми

Солтик Сергій Олександрович – член збірної команди області з веслування на човнах “Дракон”

Щавінська Тетяна Олександрівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу

Головатюк Роман Юрійович – заслужений майстер спорту України з кікбоксингу ВАКО

Шлопко Тетяна Іванівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу

Ткачук  Катерина Валентинівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу

Мельник Тетяна Григорівна – заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу

кращий спортсмен юніор (юніорка) з олімпійських видів спорту

Баблюк Денис Васильович – майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби

Гілевич Крістіна Олександрівна – майстер спорту України з кульової стрільби

Ломачинська Ангеліна Василівна – майстер спорту України з важкої атлетики

Заболотний Ярослав Станіславович – майстер спорту України з важкої атлетики

Гика Андрій Вікторович – майстер спорту України з боротьби вільної

Ковальчук Анна Сергіївна – кандидат у майстри спорту України з тхеквондо ВТФ

Шеховцова Олександра Денисівна – кандидат у майстри спорту України з боротьби вільної

Пархомюк Вікторія Володимирівна – майстер спорту України з велосипедного спорту – маунтенбайк

Лісінська Анастасія Русланівна – майстер спорту України з боксу

кращий спортсмен юніор (юніорка) з видів спорту, що не входять до олімпійської програми

Антонюк Анастасія Вікторівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу

Яржемський Вадим Олександрович – майстер спорту України з пауерліфтингу

Гончар Аміна Максимівна – член збірної команди області з панкратіону (грепплінг)

кращий спортсмен з інвалідністю

Трушев Віталій Євгенійович – заслужений майстер спорту України з футболу

Купріянов Юрій Васильович – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу

Дімітрішина Кароліна Іванівна – член збірної команди області з волейболу

Владичинська Анастасія Василівна – член збірної команди області з волейболу

кращий спортсмен ветеранського спорту

Бохонський Володимир Федорович – ветеран спорту з легкої атлетики

Виноградов Сергій Валентинович – ветеран спорту з плавання

Фурман Ольга Василівна – ветеран спорту з волейболу

Ткачук  Олександр Володимирович – ветеран спорту з легкої атлетики

Дубчак Микола Миколайович – ветеран спорту з легкої атлетики

кращий тренер з олімпійських видів спорту

Крушинський Вадим Вікторович – заслужений тренер України з легкої атлетики

Чумаков Андрій Анатолійович – заслужений тренер України з боксу

Мацьоха Михайло Маркович – заслужений тренер України з важкої атлетики

Штурбабін Олег Валерійович – заслужений тренер України з фехтування

Поляков Олег Степанович – заслужений тренер СССР з важкої атлетики

Білик Анатолій Васильович – заслужений тренер України з велосипедного спорту

Бардецький Петро Михайлович – тренер-викладач з кульової стрільби

Мігунов Олександр Володимирович – тренер – викладач з регбі

Чумаков Анатолій Миколайович – заслужений тренер України з боксу

Тарадай Микола Петрович – тренер – викладач з боротьби вільної

Чайка Сергій Володимирович – тренер – викладач з тхеквондо ВТФ

кращий тренер з видів спорту, що не входять до олімпійської програми

Лабатюк Анатолій Анатолійович – заслужений тренер України з кікбоксингу

Воронецький Вадим Борисович – заслужений тренер України з пауерліфтингу

Цісар Віктор Вікторович – тренер – викладач з пауерліфтингу

Павлюк Дмитро Георгійович – тренер – викладач з панкратіону

кращий тренер з видів спорту інвалідів

Коробчук Василь Павлович – заслужений тренер України з футболу Хмельницького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”

Погорецька Ольга Феофанівна – тренер-викладач з волейболу Хмельницького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”

Джерело: http://www.adm-km.gov.ua/?p=50102

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4924 | Переглядів: 113Дата публікації: 08:07 27.12.2018
Версія для слабо- зорих