Благодійна акція «Ялинка бажань»
Благодійна акція «Ялинка бажань»

Поділитися новиною:

Благодійна акція «Ялинка бажань»

З 16 по 28 грудня на Хмельниччині вже 7-й рік поспіль за ініціативи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться благодійна акція «Ялинка бажань».

 Метою акції є збір подарунків для дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей з особливими потребами, дітей, які виховуються одним з батьків, у сім’ях учасників АТО, переселенців.
За умовами акції, усі листи написані дітьми прикріплювались  до новорічної ялинки. Волонтери запрошували усіх небайдужих громадян здійснити маленьку мрію дитини.

 До цієї акції долучився Теофіпольський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.  Завдяки небайдужим та чуйним покупцям, які побажали підтримати сім’ї різних категорій та подарувати дітям новорічний настрій, яскраві емоції в ці святкові дні діти відчули підтримку громади та поринули в атмосферу справжнього новорічного дива. Десять дітей нашого району , які перебували під соціальним супроводом ТРЦСССДМ отримали такі подарунки.

Колектив Теофіпольського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлюють подяку усім людям, які творять дива, в серцях яких живе любов, добро, щедрість милосердя та вітає усіх подолян з Новорічними та Різдвяними святами, бажає безмежного щастя, міцного здоров’я та справжніх чудес.     

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4931 | Переглядів: 401Дата публікації: 11:08 28.12.2018
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації