Петро Вільшинський вручив ключі від квартири для особи з числа дітей-сиріт, жителя нашого району
Петро Вільшинський вручив ключі від квартири для особи з числа дітей-сиріт, жителя нашого району

Поділитися новиною:

Петро Вільшинський вручив ключі від квартири для особи з числа дітей-сиріт, жителя нашого району

Напередодні святкування Нового року так Різдва Христового люди очікують дива та здійснення заповідних мрій. Одна людина дочекалася дива її мрія здійснилася. Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Вільшинський вручив ключі від придбаної квартири особі з числа дітей-сиріт Мельнику Владиславу.

Відповідно до відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 №877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа» за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Турівською сільською радою придбано квартиру на території Теофіполя для особи з числа дітей-сиріт.

Вітаючи юнака, Петро Григорович зазначив, що пройдено нелегкий шлях і завдяки єдності та чіткій позиції керівництва держави, області та району – зробити життя українців кращим, ми маємо позитивний результат. Побажав хлопцеві міцного здоровя, щастя, достатку, благополуччя  та сімейного затишку у новій оселі. Проведення такого роду заходів є прикладом успішної реалізації соціально значущих проектів, метою яких є повернення віри людей у державу та власні сили. Завдяки таким проектам ми ще раз пересвідчуємося: спільними зусиллями можна подарувати віру в чудо, радість та щастя тим. Хто цього справді потребує.

 Служба у справах дітей Теофіпольської райдержадміністрації

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4935 | Переглядів: 1061Дата публікації: 14:00 28.12.2018
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації