ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД «ДІТИ ВУЛИЦІ. ВОКЗАЛ»
ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД «ДІТИ ВУЛИЦІ. ВОКЗАЛ»

Поділитися новиною:

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД «ДІТИ ВУЛИЦІ. ВОКЗАЛ»

Служба у справах дітей районної державної адміністрації інформує

З метою створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім'ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у таких сім'ях, запобігання їх безоглядності і безпритульності, правопорушенням серед неповнолітніх службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з інспекторами поліції Теофіпольського відділу поліції Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області 03.01.2019 р. проведено профілактичний рейд «Діти вулиці. Вокзал» на території Святецької сільської ради.

За результатами рейду складено акти обстеження умов проживання дітей з батьками, особами, що їх замінюють, та дітьми проведено профілактичні бесіди, надано методичну допомогу та необхідні рекомендації, дві особи притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківського обов'язку.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4953 | Переглядів: 842Дата публікації: 15:38 03.01.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації