Різдвяні подарунки для дітей вразливих категорій сімей
Різдвяні подарунки для дітей вразливих категорій сімей

Поділитися новиною:

Різдвяні подарунки для дітей вразливих категорій сімей

На жаль, не кожному малюку щастить народитися у благополучній сім’ї, де йому надаються всі умови для повноцінного проживання та виховання. Оскільки, всебічний розвиток дітей тісно пов’язаний з умовами, в яких вони зростають, тому активна робота працівників Теофіпольського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться саме з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах та не в змозі подолати їх самостійно.

В зв’язку із цим, соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, є одним з пріоритетних напрямів діяльності центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людину, здатну сприймати чужі проблеми як свої, і як чудово що такі люди є.

В січні 2019 року дітям, які виховуються в сім'ях, що перебувають під соціальним супроводом Теофіпольського районного центру соціальних служб для сім'ї,дітей та молоді завдячуючи небайдужим людям райцентру вручено невеличкі подарунки до Різдвяних свят.

Ми живемо і працюємо заради того, щоб творити добро і немає більшої вдячності за добрі справи, як щирі слова подяки.

Теофіпольський районний

центр соціальних служб для сім'ї,

дітей та молоді

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4969 | Переглядів: 516Дата публікації: 15:47 09.01.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації