Проведено правове навчання
Проведено правове навчання

Поділитися новиною:

Проведено правове навчання

Учасники правового навчання обговорили вимоги чергового етапу подання щорічних декларацій

В районній державній адміністрації, з метою підвищення правового рівня знань працівників, а також обговорення та роз’яснення змін, які відбуваються в діючому законодавстві проведено правове навчання керівників структурних підрозділів та працівників апарату райдержадміністрації.

Очолила засідання керівник апарату районної державної адміністрації Олена Ковцун.

Начальник відділу юридичного, організаційного забезпечення, документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації Галина Андрощук детально ознайомила всіх присутніх з питаннями порядку денного.

Розглянуто: порядок чергового етапу подання щорічних декларацій; нові правила виплат і підрахунок доходів; затвердження порядків розгляду письмових звернень громадян, організації та проведення особистих прийомів, виїзних особистих прийомів громадян і «гарячих» телефонних ліній «Запитай у влади» керівництвом районної державної адміністрації; інформаційне повідомлення - державні свята у 2019 році.

Підводячи підсумки, Олена Володимирівна наголосила на дотриманні працівниками райдержадміністрації вимог чинного законодавства стосовно розглянутих питань.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4975 | Переглядів: 430Дата публікації: 14:36 10.01.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації