Хмельницька обласна служба зайнятості на ринку соціальних послуг у 2018 році
Хмельницька обласна служба зайнятості на ринку соціальних послуг у 2018 році

Поділитися новиною:

Хмельницька обласна служба зайнятості на ринку соціальних послуг у 2018 році

У 2018 році послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 36,3 тис. безробітних громадян.

З початку року 6469 роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 66,4% вакансій було укомплектовано. Станом на 1 січня 2019 року актуальними були 1,7 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 8 безробітних.

Майже 65% вакансій, наданих в службу зайнятості, припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій –підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості становила  22,7 тис. осіб, в тому числі 12,9 тис. зареєстрованих безробітних. Крім того, 4,5 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру. З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням центрів зайнятості 4,6 тис. осіб проходили професійне навчання.

Зазначимо, що у 2018 році в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 31,9 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив  4620,2 грн..

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ

Джерело: http://www.adm-km.gov.ua/?p=50696

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4986 | Переглядів: 308Дата публікації: 08:21 14.01.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації