Теофіпольський район візьме участь в міжобласних урочистих заходах з нагоди відзначення Дня Соборності України
Теофіпольський район візьме участь в міжобласних урочистих заходах з нагоди відзначення Дня Соборності України

Поділитися новиною:

Теофіпольський район візьме участь в міжобласних урочистих заходах з нагоди відзначення Дня Соборності України

На засіданні робочої групи, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Петра Вільшинського, обговорено основні моменти міжобласного заходу з нагоди Дня Соборності України в с.Гуків Чемеровецького району

Участь у  засіданні взяли керівник апарату районної державної адміністрації Олена Ковцун, благочинний Української Православної Церкви Київського патріархату митрофорний протоієрей отець Василь Крисак та керівників структурних підрозділів адміністрації.

Обговорено порядок участі району у виставці-продажі; облаштування та встановлення ярмаркового будинку з продукцією патріотичного спрямування; довіз учасників та делегації на місце розташування.

Зокрема, учасники зібрання, обговорили зустріч з делегацією з Лановецького району на межі сіл (міст через річку Жердь) - с.Лисогірка Теофіпольського району Хмельницької області та с.Осники Лановецького району Тернопільської області в День Соборності України.

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Соборність Української держави – одвічна мрія, яку плекав народ протягом усієї історії боротьби за незалежну Україну. Лише соборна, незалежна і вільна Україна має шанс увійти до спільноти процвітаючих країн як рівноправний партнер і перспективний лідер центрально-східного регіону Європи. Саме тому значення Свободи, як невід’ємної складової незалежної України, набуває особливого змісту і стає нерозривно пов’язаним з Соборністю наших земель.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4996 | Переглядів: 478Дата публікації: 10:57 15.01.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації