Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини
Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Поділитися новиною:

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Петра Вільшинського відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. В засіданні взяли участь представники управлінь, відділів районної державної адміністрації, служб, установ району.

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм. За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Адже ефективний захист прав дитини один із пріоритетів соціальних ініціатив Президента України. Саме тому влада сьогодні докладає максимум для послідовного впровадження державної соціальної політики з підвищення стандартів життя, направлених, насамперед, на захист прав дітей

На порядку денному розглянуто питання: про надання висновку органу опіки та піклування про доцільність відібрання дітей без позбавлення батьківських прав; про зняття з обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (доповідач начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Федорчук О.В.).

Дані питання було попередньо вивчено працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації. У ході засідання було заслухано запрошених та кожного члена комісії. Всі учасники брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини. Прийнято рішення в інтересах дітей і взято на контроль до його повного виконання.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5006 | Переглядів: 428Дата публікації: 10:51 16.01.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації