Обговорено питання місцевого радіомовлення
Обговорено питання місцевого радіомовлення

Поділитися новиною:

Обговорено питання місцевого радіомовлення

Сьогодні, на Теофіпольщину, з робочим візитом завітала представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення у Хмельницькій області Олена Гавінська

Вона зустрілась з першим заступником голови районної державної адміністрації Петром Вільшинським. Олена Іванівна ознайомила посадовця з проектом «Організація місцевого радіомовлення, мовлення територіальних громад». Місцеве радіомовлення, перш за все – мовлення територіальних громад, задовольняє потреби населення в доступі до локального інформаційного контенту та забезпечує оперативне інформування про надзвичайні ситуації.

Мовлення громад стимулює розвиток громадянського суспільства: ініціює публічні дискусії щодо місцевих проблем, підвищує компетенцію громадськості щодо питань місцевого самоврядування, сприяє процесу децентралізації, ефективному захисту прав і свобод громадян.

Присутні обговорили основні етапи радіомовлення (ефірного радіомовлення) в районі.

Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення оголосила п’ятий конкурс для розвитку місцевого радіомовлення. Зокрема на конкурс виставлено частоту 103,3 МГц у смт Теофіполь, потужністю передавача 100 Вт.

Переможець конкурсу зобов’язаний буде транслювати інформаційні передачі місцевої тематики обсягом не менше 15% від власного мовлення. Дозволяється ретрансляція однієї з програм Суспільного мовлення та програм Центральної телерадіостудії Міністрества оборони України (Армія FM – військове радіо)

Учасники домовилися зустрітися на обговоренні даного питання 23 січня.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5031 | Переглядів: 342Дата публікації: 16:26 21.01.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації