Питання місцевого радіомовлення на порядку денному
Питання місцевого радіомовлення на порядку денному

Поділитися новиною:

Питання місцевого радіомовлення на порядку денному

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Петра Вільшинського відбулась робоча нарада з питання ефірного радіомовлення

Представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення у Хмельницькій області Олена Гавінська ознайомила присутніх з проектом «Організація місцевого радіомовлення, мовлення територіальних громад». Участь в засіданні взяли: заступник голови районної ради Роман Непотас, голова Новоставецької ОТГ Анатолій Вальчук, начальник відділу зв’язку Микола Бровко.

Місцеве радіомовлення, перш за все – мовлення територіальних громад, задовольняє потреби населення в доступі до локального інформаційного контенту та забезпечує оперативне інформування про надзвичайні ситуації. Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення оголосила п’ятий конкурс для розвитку місцевого радіомовлення. Зокрема на конкурс виставлено частоту 103,3 МГц у смт Теофіполь, потужністю передавача 100 Вт.

Переможець конкурсу зобов’язаний буде транслювати інформаційні передачі місцевої тематики обсягом не менше 15% від власного мовлення. Дозволяється ретрансляція однієї з програм Суспільного мовлення та програм Центральної телерадіостудії Міністрества оборони України (Армія FM – військове радіо).

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5041 | Переглядів: 449Дата публікації: 11:43 23.01.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації