Патріотична сторінка: «Соборність України під прапором волі»
Патріотична сторінка: «Соборність України під прапором волі»

Поділитися новиною:

Патріотична сторінка: «Соборність України під прапором волі»

Теофіпольська центральна бібліотечна система інформує

В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, Щороку в цей день український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу. Саме цього дня  100  років тому було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської  Народної  Республіки.

До цієї значної події у районній бібліотеці проведено патріотичну сторінку «Соборність України під прапором волі». Учасники заходу  прослухали історію виникнення свята – Дня Соборності України, ознайомились з історичними фактами про Україну, пригадали видатних українців.

Україна... Її майбутнє в руках молоді. Від них залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою, щасливою.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5043 | Переглядів: 335Дата публікації: 13:38 23.01.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації