Інформаційна довідка про діяльність Теофіпольського бюро правової допомоги Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 2018 рік
Інформаційна довідка про діяльність Теофіпольського бюро правової допомоги Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 2018 рік

Поділитися новиною:

Інформаційна довідка про діяльність Теофіпольського бюро правової допомоги Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 2018 рік

За 2018 рік Теофіпольським бюро правової допомоги зареєстровано 1062 звернень осіб, які звернулися до відділу за отримання безоплатної правової допомоги.

  Клієнти Теофіпольського бюро правової допомоги отримали безоплатну первинну правову допомогу, яка включає: надання правової інформації, юридичні консультації, складення заяв, скарг та інших документів правового характеру, забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги. З них 965 осіб, які отримали роз’яснення і консультації звернувшись до Теофіпольського бюро правової допомоги, а саме: робота мобільних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги - 652 особи, та 313 осіб - робота дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги.

Протягом звітного періоду Теофіпольське бюро правової допомоги Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги прийняло 97 письмових звернень про надання суб’єктам права безоплатної вторинної правової допомоги. В результаті розгляду письмових звернень про надання БВПД місцевим центром прийнято 89  рішень про надання/відмову в надані  БВПД. На виконання вказаних  рішень видано 63 накази - штатним працівникам для оформлення процесуальних документів та представництва інтересів клієнтів у суді. По 10 письмових зверненнях  у наданні БВПД було відмовлено.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Більшість звернень клієнтів надійшло від жінок — 621 звернень, від чоловіків — 441 звернень. Залежно від віку, до відділу звернулись особи:  від 35 до 60 років — 568; від 18 до 35 років — 267; понад 60 років — 220; до 18 років — 7.  

В звітному періоді клієнти зверталися частіше з наступних питань: іншого цивільного-59, сімейного-172, спадкового-76, соціального забезпечення-138, земельного-144, з інших питань-70, трудового-78,  договірного-39, житлового -75, питань виконання судових рішень-26, адміністративного-173, медичного-11 та з не правових питань-1.

Найбільше письмових звернень про надання БВПД, було зареєстровано від малозабезпечених осіб (середньомісячний дохід особи не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму) - 61,  інвалідів - 29, ветеранів війни та УБД - 3, інвалідів війни – 1, осіб, що постраждали від домашнього насильства – 2, дітей – 1,  внутрішньо переміщених осіб – 0, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 0, дітей-сиріт – 0 .

      З  початку 2018 року  начальником відділу посвідчено 34 довіреності на представництво інтересів клієнтів в суді.

      Забезпечено інтеграцію первинної і вторинної правової допомоги на рівні територіальних громад в частині налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади з питань надання безоплатної правової допомоги.

Задля поширення інформації про функції Бюро, порядок отримання безоплатної первинної і вторинної правової допомоги, доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України працівники відділу взяли участь у 36 виїзних прийомах громадян, які проходили переважно на базі сільських/селищних рад Теофіпольського району та у 45 дистанційних пунктах консультування громадян організованих на базі державних організацій соціальних – партнерів Бюро.

       Фахівці Теофіпольського бюро правової допомоги допомагали усім, хто звернувся, отримати інформацію, скориставшись відповідними сервісами Мін’юсту он-лайн щодо перевірки майнових прав, про стан розгляду свого запиту до державного органу, відомості із різноманітних реєстрів Мін’юсту.

       Бюро забезпечило відвідування осіб, зокрема одиноких, похилого віку, з обмеженими фізичними можливостями, за місцем їх перебування з метою надання зазначеним особам безоплатної правової допомоги.   

Протягом звітного періоду працівниками проведено 87 правопросвітницьких заходів. Крім того, організовано 42 зустрічі з керівниками ОМС та ОВВ.

Підготовлено 24 публікації в ЗМІ, що включає підготовлені фахівцями відділу консультаційні матеріали з найпоширеніших правових питань клієнтів та інформації з фото- фіксацією  про зустрічі з керівниками ОМС, ОВВ, виїзні прийоми громадян, проведені дистанційні консультаційні пункти громадян. Публікації здійснювалися на офіційному сайті Теофіпольської районної державної адміністрації в стрічці «Новини» та на сторінках районної газети «Життя Теофіпольщини».

Нагадуємо,  Теофіпольське бюро правової допомоги працює за адресою: смт.Теофіполь, вул.Б.Хмельницького,9. тел. 3-16-84, 067-168-99-3, 098-540-65-73. teofipolske@legalaid.km.ua

 

                             За матеріалами Теофіпольського бюро правової допомоги

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5068 | Переглядів: 401Дата публікації: 13:22 29.01.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації