Керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун провела апаратну нараду
Керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун провела апаратну нараду

Поділитися новиною:

Керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун провела апаратну нараду

Підведено підсумки роботи апарату райдержадміністрації за минулий тиждень

Сьогодні в приміщенні райдержадміністрації відбулась апаратна нарада під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Олени Ковцун. У нараді взяли участь працівники райдержадміністрації.

В ході апаратної наради розглянуто питання щодо підготовки до проведення засідання колегії райдержадміністрації. Зосереджено увагу працівників на питаннях діяльності райдержадміністрації, що стосуються організаційно-кадрової роботи, зокрема, проведення особистого прийому громадян в Теофіпольській районній державній адміністрації, проведення виїзних особистих прийомів громадян керівництвом Теофіпольської районної державної адміністрації у населених пунктах району, проведення «Гарячої» телефонної лінії «Запитай у влади» Теофіпольської районної державної адміністрації у 2019 році.

Також, розглянуто питання щодо підготовки до Виборів Президента України 2019, які мають відбутися 31 березня 2019 року. Відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації було дано доручення підготувати  роз’яснення для жителів району щодо можливості проголосувати не за місцем прописки.

За підсумками проведення апаратної наради скоординовано роботу на поточний тиждень.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5070 | Переглядів: 510Дата публікації: 13:37 29.01.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації