СКОРИСТАЙТЕСЬ ВИБОРЧИМ ПРАВОМ, ПЕРЕБУВАЮЧИ ДАЛЕКО ВІД ДОМІВКИ
СКОРИСТАЙТЕСЬ ВИБОРЧИМ ПРАВОМ, ПЕРЕБУВАЮЧИ ДАЛЕКО ВІД ДОМІВКИ

Поділитися новиною:

СКОРИСТАЙТЕСЬ ВИБОРЧИМ ПРАВОМ, ПЕРЕБУВАЮЧИ ДАЛЕКО ВІД ДОМІВКИ

Відділ ведення Державного реєстру виборців Теофіпольської райдержадміністрації нагадує, що на виборах Президента України 31 березня 2019 року діятиме механізм тимчасової зміни місця голосування.

Якщо Ви, шановний виборцю знаєте, що 31 березня, тобто в день голосування, будете відсутні за своєю виборчою адресою — перебуватимете у відрядженні, на навчанні, на роботі, тощо — щоб не втратити право обирати, зверніться до відділу ведення Державного реєстру виборців Теофіпольської райдержадміністрації або ж там, де Ви будете перебувати в день голосування. У відділі перевірять Ваші персональні дані на відповідність паспортним даним, приймуть від Вас заяву, де Ви вкажете причину зміни місця голосування та адресу, де будете знаходитись. Далі Вам буде видано Посвідчення про тимчасову зміну місця голосування, з яким Ви і підете на вибори на ту дільницю, яку вкажете. Нумерація даних Посвідчень єдина на всю Україну (наскрізна). Документ завіряється підписом та печаткою. А в списку виборців на дільниці, де Ви будете голосувати, навпроти Вашого прізвища буде вказано номер Посвідчення, дата його видачі та назва відділу, який його видав. Натомість у списках тієї дільниці, де Ви зареєстровані, Вашого прізвища не буде. Таким чином не можна буде проголосувати на будь-якій іншій дільниці або на кількох дільницях, або сфальсифікувати саме Посвідчення.

Тож ще раз нагадаємо, що необхідно зробити для зміни місця голосування:

прийти до відділу ведення Державного реєстру виборців з паспортом та документом, який підтверджує Ваше перебування в день голосування не за місцем офіційної реєстрації не пізніше 25 березня 2019 року;

написати у відділі заяву, в якій вказати причину зміни місця голосування та адресу, де Ви будете перебувати в день голосування;

отримати Посвідчення про зміну місця голосування;

31 березня прийти на виборчу дільницю, вказану у Посвідченні, та проголосувати.

Відеороз'яснення керівника Служби розпорядника ДРВ: https://youtu.be/8zpjRgo0NfE

 

Особистий кабінет виборця

 На офіційному сайті “Державний реєстр виборців” (http://www.drv.gov.ua/) створено та функціонує програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”. Скориставшись ним, Ви отримаєте відповідь на питання, чи включені Ваші дані до Державного реєстру виборців, а отже, чи будете Ви в списках виборців на наступних виборах. Радимо Вам використовувати цей ресурс щоразу, коли з Вашими персональними даними відбувались якісь зміни (зміна адреси, прізвища, тощо).

Робота відділу ведення Державного реєстру виборців проводиться щоденно, незалежно від виборчих процесів, адже вона пов’язана із внесенням нових записів про виборців до автоматизованої системи та внесенням змін до вже існуючих записів.

Чекаємо на Вас в приміщенні райдержадміністрації, на І поверсі, у кабінеті відділу ведення Державного реєстру виборців в робочий час з понеділка по пятницю.

 Телефон для довідок 3 06 64. 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5080 | Переглядів: 479Дата публікації: 10:02 30.01.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації