В райдержадміністрації проведено робочу нараду
В райдержадміністрації проведено робочу нараду

Поділитися новиною:

В райдержадміністрації проведено робочу нараду

Керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун провела нараду з представниками відділу освіти райдержадміністрації за участю заступника голови районної ради Романа Непотаса.

У ході зустрічі детально обговорено питання щодо фінансування загальноосвітніх закладів, відповідно до постанови КМУ від 14.05.2015 р. №6 «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» та чинного Закону України від 24.12.2016 р. № 911VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Звернено особливу увагу присутніх на те, що відповідно до законодавства фінансування загальноосвітніх навчальних закладів, кількість учнів у яких становить менше 25 осіб, за рахунок освітньої субвенції не здійснюється.

Під час наради вирішувалося питання оплати праці педагогічних працівників Мар’янівської ЗОШ І-ІІ ст., так як в даному навчальному закладі навчається менше 24 дітей, і дана школа (відповідно до постанови КМУ від 14.05.2015 р) підлягає оптимізації.

Керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун наголосила, що основна мета оптимізації – покращення якості освіти та умов навчання для дітей, адже на даний час не у всіх школах учні мають рівні можливості для розвитку своїх навчальних, творчих, спортивних та інших здібностей. Тому в першу чергу при розгляді даного питання необхідно враховувати інтереси дітей.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5097 | Переглядів: 93Дата публікації: 12:14 01.02.2019
Версія для слабо- зорих