Аналітика роботи Теофіпольського районного відділу ДРАЦС у січні
Аналітика роботи Теофіпольського районного відділу ДРАЦС у січні

Поділитися новиною:

Аналітика роботи Теофіпольського районного відділу ДРАЦС у січні

Теофіпольський районний відділ ДРАЦС інформує

У січні 2019 року Теофіпольським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області зареєстровано 16 актових записів про народження, з них 12 громадянам документи про державну реєстрацію народження вручено у Теофіпольському пологовому будинку.Чотирьом сім'ям було вручено документи для реєстрації місця проживання дитини разом  із свідоцтвом про народження. Було зареєстровано 53 смерті та шість шлюбів. Виконано вісім судових рішень про розірвання шлюбу.


Серед новонароджених шість хлопчиків і десять дівчаток.Серед найпоширеніших чоловічих імен-Олесь, Денис, Олександр, Дмитро, Данил. Дівчаток називають Анастасія, Дарина, Соломія, Дарія, Валерія, Єлизавета, Єва, Мілана. Наймолодша мама 1999 року народження, найстарші батьки -відповідно 1981 та 1984 року народження. Дев'ятеро дітей-перші діти в своїх сім'ях, п'ятеро- другі за рахунком, дві сім'ї стали батьками вже втретє.


Всього за січень 2019 року у районі померло 53 особи.Серед них-28 жінок та 25 чоловіків. Причиною смерті громадян старшого віку є: цереброваскулярна хвороба, генералізований атеросклероз. Наймолодшій померлій всього вісімнадцять років. Семеро жінок пішли з життя у віці за дев'яносто років. Серед чоловіків-наймолодшому було всього сорок чотири роки. Шестеро чоловіків померли у віці до шістдесяти років, п'ятьом померлим не було ще і cемидесяти. Шістьом померлим чоловікам виповнилось сімдесят і більше років.А восьмеро чоловіків померли у віці за вісімдесят років.
У минулому місяці в районі було зареєстровано шість шлюбів.


Наймолодшій нареченій виповнилось вісімнадцять років,її - обранець- на рік старший
Найстарші наречені - відповідно 1936 та 1939 років народження.


У цьому місці наш відділ провів ювілейний обряд шлюбу. Це- нова послуга Міністерства юстиції України, яка дає можливість заново пережити ті почуття, які переповнювали закоханих у день весілля, ще раз відчути незабутні емоції.Послугу можуть замовляти як сімейні пари, так і їх рідні чи друзі.Ми разом із щасливим подружжям, їхніми дітьми та онуками відсвяткували золоту річницю весілля.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5128 | Переглядів: 430Дата публікації: 08:27 11.02.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації