Сергій Яровий: Правоохоронці цілодобово відстежують ситуацію, пов’язану з виборчим процесом
Сергій Яровий: Правоохоронці цілодобово відстежують ситуацію, пов’язану з виборчим процесом

Поділитися новиною:

Сергій Яровий: Правоохоронці цілодобово відстежують ситуацію, пов’язану з виборчим процесом

Найважливішим завданням правоохоронців є забезпечення публічної безпеки та виборчої кампанії в рамках законодавства. Про це перший заступник Міністра внутрішніх справ зазначив сьогодні, 10 лютого, під час наради у МВС.

«Кількість масових заходів, пов’язаних з виборами, збільшується кожного дня. Наголошую на проведенні превентивних заходів з недопущення правопорушень. Повинна бути задіяна «поліція діалогу». Ми усвідомлюємо рівень терористичної загрози, тому потрібно проводити також і фільтраційні заходи. Не допустимо, аби проносилась вогнепальна та холодна зброя, хімічні речовини. Всі спецпідрозділи Нацполіції, які знаходяться в резервах, будемо залучати за необхідності», ‑ зауважив Сергій Яровий.

Він також наголосив на необхідності взяти під контроль всі режимні приміщення, особливо ті, де є зброя та таємні документи.

Голова Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що поставив чітке завдання перед керівниками ГУНП та заступниками по превенції щодо посиленого несення служби під час масових заходів.

«Початок тижня був достатньо спокійний, але з четверга події в державі почали розгоратись неспокійно. У Житомирі велика група радикалів намагались проникнути на сесію обласної ради, але засоби, якими вони це робили - неприйнятні і призвели до зіткнень з поліцейськими. Було травмовано декілька правоохоронців, але ми змогли забезпечити громадський порядок», ‑ розповів Сергій Князєв.

Також він нагадав про події у Львові та Білій Церкві, коли правопорушники намагалися зірвати передвиборчу агітацію двох кандидатів у президенти України.

Загалом протягом тижня територіальними органами Нацполіції зареєстровано 350 заяв та повідомлень про порушення, пов’язаних з виборчим процесом, розпочато 24 кримінальних провадження, складено 118 адміністративних протоколів.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/sergij-yarovij-pravoohoronci-cilodobovo-vidstezhuyut-situaciyu-povyazanu-z-viborchim-procesom

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5130 | Переглядів: 359Дата публікації: 08:32 11.02.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації