Відбулося засідання організаційного комітету
Відбулося засідання організаційного комітету

Поділитися новиною:

Відбулося засідання організаційного комітету

Сьогодні під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Олени Ковцун відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в Теофіпольському районі 30-річчя з Дня виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У засіданні оргкомітету взяли участь представники культури, освіти, громадських організацій району, керівник районної спілки ветеранів Афганістану.

Учасники засідання обговорили та узгодили окремі деталі проведення урочистих заходів в районі, які заплановані на 13 - 15 лютого. В рамках заходів 15 лютого біля пам’ятників воїнам-афганцям Г.Попружному та Ф.Франчуку  відбудеться мітинг-реквієм та покладання квітів, панахиду за загиблими учасниками бойових дій буде відслужено в храмі с. Кунча

В загальноосвітніх навчальних закладах та закладах культури району до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав заплановано провести тематичні заходи, уроки, виховні години та виставки.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5140 | Переглядів: 462Дата публікації: 11:57 12.02.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації