О.Ковцун провела правове навчання
О.Ковцун провела правове навчання

Поділитися новиною:

О.Ковцун провела правове навчання

14 лютого в райдержадміністрації, з метою підвищення правового рівня знань працівників, а також обговорення та роз’яснення змін, які відбуваються в діючому законодавстві проведено правове навчання керівників структурних підрозділів та працівників апарату райдержадміністрації.

Основними питаннями порядку денного правового навчання були :

1.Про порядок проведення повторного оцінювання результатів службової діяльності державного службовця.

2. Індивідуальна програма держслужбовця.

3. Інформаційне повідомлення: Щодо порядку отримання інформації зі спадкового реєстру органами місцевого самоврядування для визнання спадщини від умерлого.

4. Реформа державної служби: черговий етап змін щодо оплати праці, по яких доповіла Галина Андрощук начальник відділу юридичного, організаційного забезпечення, документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян  апарату районної державної адміністрації.

5. Відповідальність за неподання чи несвоєчасне подання декларації або зазначення в ній недостовірних відомостей.

6. Компенсація за невикористану відпустку та її відображення у річній декларації, доповіла спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Олена Давидюк.

Підсумки правового навчання підвела Олена Володимирівна, наголосивши на дотриманні працівниками райдержадміністрації вимог чинного законодавства стосовно розглянутих питань.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5150 | Переглядів: 520Дата публікації: 11:06 14.02.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації