Пройшло засідання місцевої комісії з питань евакуації району
Пройшло засідання місцевої комісії з питань евакуації району

Поділитися новиною:

Пройшло засідання місцевої комісії з питань евакуації району

Під керівництвом керівника апарату районної державної адміністрації Олени Ковцун відбулося засідання місцевої комісії з питань евакуації району.

В ході засідання розглянуто питання про планування та виконання заходів з організації евакуаційних заходів при виникненні комунальної радіаційної аварії на Хмельницькій АЕС. З даного питання присутніх проінформував завідувач сектору з питань ЦЗН райдержадміністрації – заступник голови місцевої комісії з питань евакуації району Володимир Комісарчук.

Комісія вирішила:

1. Інформацію заступника голови місцевої комісії з  питань евакуації району - завідувача сектору  з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації В.Комісарчука взяти до відома.

2. Завідувачу сектору з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації (Комісарчук В.І) до 1  березня 2019 року:

2.1. Уточнити План прийому евакуйованого населення в районі.

2.2. Уточнити місця розгортання евакуаційних органів, їх розміщення та робочу документацію усіх рівнів,  функціональні обов’язки, графіки проведення евакуації.

2.3. Уточнити наряди на виділення транспорту для перевезення евакуйованого населення при отриманні нового розпорядження голови облдержадміністрації.

3. Сільським, селищним головам, керівнику ДНЗ «Теофіпольський професійний  аграрно-промисловий ліцей» Гладищуку П.В:

3.1. Внести зміни при необхідності в документи по організації заходів з організації прийому евакуйованого населення.

3.2. Передбачити штатно-посадовий склад комісії з питань евакуації, приймальних пунктів евакуації з розрахунку цілодобової роботи.

4.  Керівникам служб цивільного захисту  району:

4.1.Уточнити плани забезпечення евакуації на всіх етапах її проведення, а також визначити сили і засоби, які залучаються для проведення цієї роботи.

4.2. Особливу увагу звернути на:

4.2.1. Організацію охорони громадського порядку;

4.2.2. Медичне, санітарне забезпечення;

4.2.3. Організацію продовольчого та речового забезпечення;

4.2.4. Інженерне та радіаційно-хімічне забезпечення;

4.2.5. Надання соціальної та  психологічної допомоги;

4.2.6. Матеріально-технічне забезпечення;

4.2.7. Транспортне забезпечення.

5. Начальнику Теофіпольського ВнП Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області (Стучинський С.А) до 1 березня 2019 року:

5.1.  уточнити план-схему забезпечення охорони громадського порядку, в тому числі на маршрутах евакуації, місцях розгортання приймальних пунктів евакуації, пунктів посадки та висадки евакуйованого населення-додається;

5.2.  здійснення перепускного режиму, охорони об’єктів;

5.3. супровід автомобільних колон, проведення адресно-довідкової роботи.

5.4. По вище вказаним завданням надати документи в сектор з питань ЦЗН райдержадміністрації, для подальшого уточнення «Плану приймання та розміщення евакуйованого населення із зони спостереження Хмельницької атомної електростанції у випадку загрози або виникнення комунальної радіаційної аварії на території Теофіпольського  району».

6. Начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації  (Лебідь Н.І) до 1 березня 2019 року:

6.1. Уточнити порядок реєстрації переселених осіб, та надання їм необхідної допомоги.

7.   Начальнику медичної служби цивільного захисту району (Шкраба С.І.) до 1 березня 2019 року:

7.1. Оновити список  закріплених представників  Міністерства охорони здоров’я за приймальними евакопунктами Теофіпольського району – додається.

7.2. Кількість та порядок залучення бригад швидкої медичної допомоги.

8. Про виконання вказаних заходів інформувати письмово голову райдержадміністрації до 1  березня 2019 року через сектор з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на завідувача сектору  з питань ЦЗН райдержадміністрації В.Комісарчук.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5153 | Переглядів: 417Дата публікації: 14:09 14.02.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації