Проведено урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану – Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Проведено урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану – Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Поділитися новиною:

Проведено урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану – Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2019 року в районі проведено урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану – Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

В пам’ять про однокласника

Ти не прийшов на зустріч після школи,

Тебе у нас забрав страшний Афган.

Сільський хлопчина з милими очима

Ту смерть страшно зустрів на жаль аж там.

 

Життя як спалах та який яскравий,

Ти з обеліска дивишся на нас.

Немовби промовляєш всім, я з вами!

І я поліг за кожного із вас...

 

Герої наші справжні та величні,

Ніщо не в силі подвиг ваш затьмить,

На світі будуть жити покоління

І пам’ятать і шанувать щомить.

 

Нам треба пам’ятати, не забути,

Тих хто в Афганістан попав.

Бо те, що їм прийшлось там пережити,

І в снах не снилось любі усі нам.

 

Нехай же пам’ять про героїв справжніх,

Пройде через усі віки.

Ви наші славні воїни відважні,

Бо ви афганці, ви захисники!

Цей вірш, в пам’ять про свого однокласника Григорія Попружного, який не повернувся живим у свою рідну домівку з Афганської війни, для усіх присутніх під час вшанування учасників бойових дій на території інших держав, зачитала Віра Пухніченко, голова Теофіпольської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».

Представники районної влади, районної організації Української спілки ветеранів Афганістану, установ, підприємств, учнівська молодь, громадськість району пройшли урочистою ходою до меморіалу воїнам-афганцям Г.Попружному та Ф.Франчуку, де відбулось покладання квітів.

Усі присутні поклали квіти, вінки та схилили голови у скорботному мовчанні перед світлою пам’яттю сьогоднішніх захисників України, серед них – афганської сотні, що віддали життя за цілісність і єдність рідної землі, тих, хто не повернувся додому з далекої Афганської війни та воїнів, які загинули на теренах інших держав.

З нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану, воїнам-інтернаціоналістам було вручено спільні Грамоти райдержадміністрації та районної ради.

З глибокою шаною згадуємо сьогодні усіх, хто загинув під час виконання свого військового обов’язку за межами України, з особливим болем згадуючи війну в Афганістані та вшануємо всіх живих і низько вклоняємось батькам і родинам загиблих.

Подвиг учасників бойових дій – це взірець патріотизму для кожної людини. Ми дуже вдячні всім вам, хто продовжує брати активну участь у громадському житті району та патріотичному вихованні молодого покоління.

Після закінчення урочистої частини для воїнів-афганців відбувся святковий концерт, який підготували та провели учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5161 | Переглядів: 432Дата публікації: 14:24 15.02.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації