В інфраструктурі бачу великі перспективи, – Прем’єр-міністр
В інфраструктурі бачу великі перспективи, – Прем’єр-міністр

Поділитися новиною:

В інфраструктурі бачу великі перспективи, – Прем’єр-міністр

Українська інфраструктура має великі перспективи розвитку, і напрацьований досвід реалізації інфраструктурних проектів дозволяє швидко і ефективно примножувати наявний потенціал. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Однією з тем ефіру став звіт Уряду за 2018 рік і, зокрема, підсумок роботи транспортної галузі.

«Я бачу великі перспективи. І ми можемо бути більш швидкими (в реалізації проектів). Розуміння пріоритетів дає можливість вирішувати низку завдань», - сказав Володимир Гройсман.

Учасником ефіру також став Міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Він повідомив, що в 2014 році в Україні було відремонтовано менше 100 км доріг, а в 2018 – вже 3800 км. При цьому вартість будівництва вдвічі менша за ту, за якою будували 15 років тому. 

У свою чергу Глава Уряду нагадав, що цього року на дорожні проекти виділено рекордні 55 млрд грн, з яких понад 15 млрд буде передано на місцеві дороги. 

«При цьому ми не бігаємо із сторони в сторону з дорожніми проектами. У нас є чіткій план, яку дорогу робимо зараз, яку наступного року. За 5 років ми з’єднаємо якісними дорогами всі обласні центри, - сказав Володимир Гройсман. - Ми розвиваємо транспорт наземний, повітряний. Є плани на річковий транспорт».

Джерело: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/v-infrastrukturi-bachu-veliki-perspektivi-premyer-ministr

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5165 | Переглядів: 336Дата публікації: 08:31 18.02.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації